چرا 
آریاتراک را انتخاب کنیم؟


دلیل کیفیت بالا و طول عمر طولانی صفحه های اف.ام.سی در چیست؟

صفحه های تولیدی FMC در دو کلاس فلزی و فریکشن هستند. یکی از شاخص های بررسی عملکرد صفحه ها میزان اصطکاک ایجاد شده در صفحه می باشد. نوع مواد و نحوه قرار گرفتن ذرات مولکولی در کنار هم بر روی فریکشن ها اعم از برنز، گرافیت یا فیبر، منشاء کیفیت ممتاز محصولات است. اگر لایه های فریکشن دارای بافتی فشرده و متخلخل باشد دیرتر ساییده شده و محصول عملکرد بهتری خواهد داشت. در مقابل، محصولات بی کیفیت از این شاخص بی بهره اند. بهترین راه شناسایی صفحات اصلی از غیر اصلی، قرار دادن آنها زیر میکروسکوپ می باشد. عکس های روبرو مقایسه میکروسکوپی یک نوع صفحه غیراصلی با صفحه FMC است.


شرکت اف.ام.سی انگلستان تولید کننده انواع صفحه های گیربکس، چرخ، فرمان و دیفرانسیل ماشین آلات راهسازی معدنی، کشاورزی، صنعتی، ماشین های مسابقه، خودرو سواری، اتوبوس و گیربکس های دریایی و نظامی فعالیت خود را از سال 1991 میلادی در بدفوردشایر (Bedfordshire) انگلستان آغاز نمود. این شرکت در بیش از ربع قرن فعالیت، توانسته خود را به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان انواع صفحه معرفی نماید و هم اکنون در بیش از 100 کشور دنیا از شرق آسیا تا غربی ترین کشورهای اروپایی و آمریکایی حضور دارد.

FMC علاوه بر اینکه بخشی از تولیدات خود را با برند اختصاصی خود (FMC) به بازارهای بین المللی عرضه می کند. به صورت (equipment manufacture Original) برای غول های بازار ماشین های سنگین نظیر ولو، کاترپیلار، کوماتسو، هیوندای، دوو، تویوتا، زد اف، هیتاچی، مسی فرگوسن و ... صفحه تولید می کند. شرکت آریاتراک همکاری خود را با شرکت FMC از سال 2002 آغاز نمود و در سال 2003 موفق به اخذ نمایندگی در ایران و از سال 2005 با توجه به توسعه فعالیت خود در زمینه محصولات این شرکت در کشورهای همسایه، عراق و افغانستان نیز نمایندگی انحصاری را اخذ نمود. این شرکت تولید کننده انواع فریکشن های روغنی شامل صفحه های فیبری، کربنی، مولیبدنیوم (Molybdenum) ، گرافیتی، برنزی، سرامیک، کرک و فریکشن های پیشرفته و نیز صفحه های استیل و فلزات متخلخل (Sintered) که در دامنه وسیعی از گیربکس های سنگین، نیمه سنگین، ترمز، فرمان و کلاچ به کار می روند، متخصص می باشد.